• 989199100453+
  • شنبه تا چهارشنبه : 8:30 - 17:00 و پنج شنبه ها 8:30 - 13:00

خدمات

Confmarke  با علم و دانش و دارابودن تخصص در طراحی قالب های زیبا و استاندارد با قابلیت نمایش در تمام سرویس ها و همچنین رعایت اصولی خاص نسبت به طراحی ایمیل تبلیغاتی شما مبادرت می ورزد .

استراتژی Confmarket در طراحی ایمیل های تبلیغاتی برای شما حفظ منظم ارتباط شما با مشتریان خواهد بود . 

ما در طراحی ایمیل های تبلیغاتی شما اصولی را رعایت خواهیم کرد که عبارتند از : 

  1. مرتبط بودن موضوع با طراحی ایمیل 
  2. زمان بندی صحیح در ارسال ها 
  3. اعتباربخشی به ایمیل های ارسالی شما که اصلی ترین ویژگی برای Confmarket  است .

 

ما در سیاست کاری خود 3 نوع سیاست در بحث تلفن های همراه خواهیم داشت .
این 3 نوع عبارتند از : 1- اپلیکیشن 2- تبلیغات ویدیویی 3- SMS
امروزه تلفن های هوشمند در اختیار همه افراد وجود دارد و همه در دنیایی از اطلاعات و اپلیکیشن ها غرق هستند . ما با هدف گیری صحیح جامعه هدف مورد نظر مدیران کنفرانس ، سیلی از اطلاعات را به صورت هوشمند و دقیق به سمت هدف مورد نظر سرازیر خواهیم کرد .


ما تبلیغات شما را بر اساس وب سایت های مورد نیاز شما نمایش خواهیم داد . وب سایت های خبری ، مجلات آنلاین ، تالارهای گفتگو و ... در این نوع تبلیغات هدف اصلی ما معرفی محصول و خدمات کنفرانس شماست و دلیل آن دیده شدن برند شماست . شما می توانید محصول و خدمات تان را براساس پیشنهاد و تخفیف های خود ، به مشتریان هدف خود نمایش دهید .

شبکه های اجتماعی اوج کارکردهای روابط اجتماعی در دوران حاضر است . عمق نفوذ و کارکرد این شبکه ها که در پس آن افراد واقعی با ادراک های مختلف وجود دارند بر کسی پوشیده نیست . ما با راهبردهای خود و پیاده سازی سرویس های پیشرفته از این رسانه ها و شبکه ها برای معرفی ، حفظ و افزایش محبوبیت شما استفاده خواهیم کرد .


درباره ما

رسانه های بر خط مبتنی بر شبکه ، سرویس های مخابراتی از قبیل MMS و SMS و ... در دهه اخیر به رسانه هایی نو ، فعال و پرفروغ و فراگیر تبدیل شده اند .

ادامه مطلب


عضویت در خبر نامه

مطالب محبوب